MesNet Hakkımızda
Loading...

Hakkımızda


Hakkımızda

Hakkımızda


MesNet Bilişimde büyük düşünmek çalışma ve kişisel yaşamımızın bir parçası.

 

Mevcut durum ve bugünkü başarılarımızla asla yetinmeyiz. Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve içinde bulunduğumuz sektörü mümkün olanın sınırlarına gidebilmeleri ve kendi beklentilerinin ötesine geçebilmeleri için zorlarız. 

 

2017 yılında kurulan MesNet Bilişim Teknolojileri Elektronik Ücret Toplama Sistemleri, Temassız Ödeme Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Akıllı Kart Sistemleri, Web ve Mobil Uygulama Geliştirme ve Proje danışmanlıkları konularında hizmet vermektedir.

MesNet Bilişim Teknolojileri yerel, ulusal ve uluslararası alanda başarılı projelere imza atarak Türkiye Cumhuriyeti’nin bilişim teknolojileri alanında gerçekleştirdiği gelişimlere katkı sağlamayı öncelikli hedefi olarak belirlemiştir. Bir diğer hedefi ise tamamladığı başarılı projeler ile %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak, sektörün önde gelen şirketleri arasında yerini almaktır.

 

MesNet Bilişim Teknolojilerinin sürdürülebilirlik ve devamlılık ilkelerini benimsemesi, geçici çözümlerin yerine kalıcı çözümler ile hizmet vermesine destek olmaktadır.

 

MesNet Bilişim Teknolojileri kadrosu uzun yıllar sektörde aktif olarak görev almış tecrübeli bir mühendisin etrafında toplanmış; genç, dinamik, yenilikçi ve çalışma ahlakına sahip mühendislerden oluşmaktadır.

 

Bütün MesNet Bişilim çalışanları, tasarlıyandan geliştirene kadar herbiri kendi eşsiz becerileri ile takıma katkı sağlarken müşterilerimizi yaratıcı bir sürece doğru ilerletir, zincirlerinden kurtulmuş fikirlerle müşterilerimiz istedikleri herşeyi ve sonuçlarını daha net ve açık olarak görür.

 

MesNet Bilişim Teknolojilerine ait tüm projeler teknolojinin güncel versiyonları kullanılarak geliştirilmektedir.